Fizjoterapeuta - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-06-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: COR Centrum Opieki i Rehabilitacji Ziółkowska Alina
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: fizjoterapeuta

Numer oferty: StPr/24/2365

Miejsce pracy: 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Udzielanie świadczeń rehabilitacyjnych choremu umożliwiające szybki powrót do zdrowia.
Dojazd do pacjenta we własnym zakresie - zwrot kosztów za dojazd.
Umowa zlecenie, ilość godzin pracy w miesiącu do uzgodnienia - około 30 godzin w miesiącu.
Miejsce pracy Wrocław i okolice.
Kontakt z pracodawcą: tel. 782 860 690
Oferta pracy dostępna w sali C
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 12.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 100 do 100 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe
Zawód: fizjoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: fizjoterapeuta

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: fizjoterapeuta
Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe: średnie, wyższe, staż pracy dowolny, parwo do wykonywania zawodu, wpis na listę KRF lub chęć dokonania wpisu

NIP: 7531184114
REGON: 53221313200043
Adres: Prudnicka 9/8, 48-304 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Alina Ziółkowska
Nr telefonu: 782 860 690
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv

ostatnia zmiana: 2024-06-17