Nauczyciel wychowania przedszkolnego - Legnica, dolnośląskie

Data dodania: 2024-06-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Pracodawca: Przedszkole Niepubliczne "Miedziany Krasnalek" Łukasz Buturla
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

Numer oferty: StPr/24/0520

Miejsce pracy: Orzechowa 29, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - rozpoznawanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci, w tym dzieci szczególnie uzdolnionych oraz planowanie sposobów ich zaspokojenia,
- przeprowadzenie analizy i oceny gotowosci dziecka do podjęcia nauki w szkole na podstawie wyników obserwacji pedagogicznej (diagnozy przedszkolnej),
- rozpoznawanie zainteresowań i uzdolnień wychowanków, w tym dzieci szczególnie uzdolnionych oraz zaplanowanie wsparcia związanego z rozwijaniem zainteresowań i uzdolnień uczniów,
- prowadzenie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, odpowiedzialność za jakość i wyniki tej pracy oraz bezpieczeństwo dzieci powierzonych jego opiece,
- realizacja programów uwzględniających podstawę programową wychowania przedszkolnego,
- udzielanie w toku bieżącej pracy dziecku pomocy psychologiczno-pedagogicznej zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami,
- otaczanie indywidualną opieką każde dziecko i współpraca z jego rodzicami (prawnymi opiekunami),
- współpraca z dyrektorem i pozostałym personelem przedszkola,
- inne zadania zlecone przez dyrektora a wynikające z organizacji przedszkola.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: (do negocjacji)
[Planowany okres zatrudnienia]: min. 6 miesięcy
[Godziny pracy]: 06:30 - 14:30 lub 08:00 - 16:00 lub 08:30 -16:30
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Uprawnienia:
  • obsługa komputera

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: lub wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika specjalna - terapia pedagogiczna lub pedagogika wczesnej edukacji lub terapeuty pedagogicznego,
- mile widziane oligofrenopedagogika (ale nie jest to wymóg koniczny)
- lubi dzieci, odpowiedzialna osoba, kreatywna osoba, dobrze funkcjonuje w zespole, zaangażowanie w pracę z dziećmi, przyjazne usposobienie

NIP: 6951429148
REGON: 021635848
Adres: Orzechowa 29, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Łukasz Buturla
Nr telefonu: 535 028 674
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna w godz. 09:00 - 12:00, kontakt telefoniczny: 535 028 674
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: poniedziałek - piątek, Godziny : 09:00 -12:00

ostatnia zmiana: 2024-06-17