Płytkarz - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-06-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: CONSTRUCTION WORLD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2342

Miejsce pracy: 53-680 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Układanie płytek w mieszkaniach i częściach wspólnych, układanie cokołów, fugowanie, układanie hydroizolacji w pomieszczeniach mokrych (folia w płynie), docinanie płytek na 45 stopni w narożnikach, rozmierzanie płytek w pomieszczeniu zgodnie z rysunkiem technicznym, porządkowanie miejsca pracy, w razie potrzeby - przeniesienie/przewiezienie materiału w miejsce wbudowania.
Umowa zlecenie około 168 godzin w miesiącu.
Miejsce pracy: Wrocław - kilka inwestycji.
Kontakt z pracodawcą: 790634666
Oferta pracy dostęna w sali D
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 12.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe
Zawód: glazurnik
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • DOBRA ORGANIZACJA PRACY
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • SUMIENNOŚĆ

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy dwymagany na podobnym stanowisku, sumienność, dobra organizacja pracy,
czytanie rysunków technicznych (rozmierzenie płytek tak jak na rysunku, odczytanie lokalizacji drzwi, urządzeń sanitarnych itp.)
rzetelność, uczciwość, dokładność przy wykonywaniu prac
znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym - rozumienie wydawanych poleceń, odpowiadanie na zadane pytania

NIP: 9112042215
REGON: 52145124500000
Adres: 56-400 Piszkawa 3E, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Kopyść
Nr telefonu: 790634666
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-19