Specjalista ds. sprzedaży i marketingu - Radlin, śląskie

Data dodania: 2024-06-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: Adanex sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0547

Miejsce pracy: Odległa 117, 44-310 Radlin, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kontakty handlowe i utrzymywanie relacji z klientami,
realizowanie celów oraz planów sprzedażowych,
współtworzenie i realizowanie działań handlowych i marketingowych,
koordynowanie pracy przedstawicieli handlowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia do ustalenia z pracodawcą.
Firma oferuje:
stabilne warunki zatrudnienia,
atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników,
zaplanowaną ścieżka rozwoju i kariery, dopasowaną do predyspozycji i zaangażowania,
pracę w zgranym zespole,
ubezpieczenie grupowe,
pakiet socjalny (m.in. paczki i dodatki pieniężne na święta, wczasy pod gruszą, wycieczki i imprezy firmowe),
zniżki na firmowe produkty.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw sprzedaży
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz w prowadzeniu rozmów telefonicznych i osobistych,
doświadczenie w sprzedaży i rozmowach handlowych oraz znajomość technik handlowych,
umiejętność zarządzania zadaniami i osobami,
dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi marketingowych oraz programów graficznych typu Corel Draw, Adobe Photoshop,
sumienność, zaangażowanie, swoboda w kontaktach, kreatywność.

NIP: 6472284189
REGON: 277868755
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja obuwia
Adres www: www.adanex.pl
Adres: Odległa 117, 44-310 Radlin, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Huk
Nr telefonu: 324539118
E-mail: kadry@adanex.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-21