Pracownik biurowo magazynowy - Wola Krzysztoporska, łódzkie

Data dodania: 2024-06-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracodawca: EUROVEG KAMIL KRASOŃ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1040

Miejsce pracy: KRZYŻANÓW 19, 97-371 Wola Krzysztoporska, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Zarządzanie dokumentacją magazynową, w tym przyjmowanie i archiwizowanie dokumentów,
monitorowanie i aktualizacja stanów magazynowych,
przygotowywanie raportów dotyczących przyjęć i wydań towarów,
współpraca z dostawcami w celu koordynacji dostaw i odbiorów towarów,
obsługa systemów komputerowych do rejestracji operacji magazynowych,
rozwiązywanie bieżących problemów związanych z dokumentacją oraz obsługą klienta wewnętrznego,
współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń dotyczących towarów,
utrzymywanie porządku i czystości w miejscach pracy.

Dodatkowy adres email: praca@euroveg.pl
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 24.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Kurs komputerowy z obsługą Symfonii i programów magazynowych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania:
analityczne myślenie,
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
dokładność oraz umiejętność pracy w zespole,
umiejętność organizacji pracy oraz zarządzania czasem,
dobra komunikacja interpersonalna,
najomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

NIP: 7712331257
REGON: 100604574
Adres: Adama Mickiewicza 22, 97-371 Bujny, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Jagodzińska
Nr telefonu: 502-552-466
E-mail: katarzyna.jagodzinska@euroveg.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-25