Menedżer ds. zarządzania projektami - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-06-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/2300

Miejsce pracy: Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Wsparcie strategiczne kluczowych inicjatyw dot. wymagań regulacyjnych i audytowych oraz opracowanie zapytań regulacyjnych i audytowych;
2. Uruchomianie niezawodnych procesów raportowania zgodności z przepisami, współpraca z zespołami dostawców danych i przeprowadzanie kontroli jakości;
3. Wsparcie analiz biznesowych i danych w ramach w ramach Compliance Reporting Initiatives, definiowanie metryk i raportów dla efektywnego zarządzania ryzykiem;
4. Tworzenie i przygotowywanie wysokiej jakości prezentacji za pomocą programu Microsoft PowerPoint do spotkań kierowniczych i projektów, stosując uzgodnioną strukturę, spójny układ i formatowanie.
5. Wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.
Praca w godz. 9:00-17:00.
Umowa o pracę na czas nieokreślony.
Oferta pracy dostęna w sali C.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 10.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 10 916,67 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie nie niższe niż 10916,67 pln brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik projektu
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PowerPoint, Excel, Word, Outlook)
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność dokumentowania procesów bieznesowych, systemów i przepływów danych, oraz opracowywaniu i dokumentowaniu docelowych modeli operacyjnych
Rozumienie produktów finansowych i rodzajów transakcji oraz znajomość procesów bankowych, w szczególności w zakresie funkcji Compliance
wymagane wykształcenie wyższe, magisterskie, preferowane w dziedzinie aplikacji komputerowych,
wymagane doświadczenie 1,5 roku w dziedzinie finansów, w tym minimum roczne na stanowisku "specjalista ds. compliance",
wymagany certyfikat w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy,
biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,
odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu,
bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PowerPoint, Excel, Word, Outlook).
Jęz. angielski B2 w mowie i piśmie

Krótki opis działalności gospodarczej: RP.II.411-123/08
skan uchwały spółki o zmianie adresu - przy ofpr/17/4993
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sala C
Nr telefonu: 717701669
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.

ostatnia zmiana: 2024-06-11