Magazynier - kierowca - Stok Lacki-Folwark, mazowieckie

Data dodania: 2024-06-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Pracodawca: Jarosław Rosa Sukces
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1325

Miejsce pracy: 08-110 Stok Lacki-Folwark, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace magazynowe. Przewóz towarów branży rolno - przemysłowej. Trasy jednodniowe - wschodnia Polska. Po okresie próbnym (1 miesiąc) - następna umowa na 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony. Praca jednozmianowa od godz. 07.00
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.06.2024
Data zakończenia: 09.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: - stawka godzinowa
- wynagrodzenie do indywidualnej negocjacji w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego i kwalifikacji
Zawód: kierowca samochodu dostawczego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

  • Prawo jazdy kat. C + E

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w jeździe autem dostawczym. Uczciwość, lojalność, dyspozycyjność. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, spalinowe oraz elektryczne, a także prawo jazdy wyższych kategorii.

NIP: 8212346598
REGON: 141307315
Krótki opis działalności gospodarczej: Jesteśmy firmą działającą od 2010 roku. Od początku skupieni byliśmy na rynku hurtowym zaopatrując początkowo lokalnych przedsiębiorców, a wraz z rozwojem firmy klientów na terenie całego kraju oraz za granicą. W naszej ofercie znajdują się produkty takie jak: folie do sianokiszonki, folie pryzmowe, flizy, siatka okrywowa, sznurki czy siatki do belowania. Bazujemy na markach własnych, jak również dystrybuujemy produkty wielu producentów: zarówno polskich, europejskich, jak też azjatyckich.
Adres: Siedlecka 77, 08-110 Stok Lacki-Folwark, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: marketing@sukcesrosa.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-25