Pracownik biurowy - Straszyn, pomorskie

Data dodania: 2024-06-03
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/5024

Miejsce pracy: Straszyn, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie akt osobowych pracowników. Przygotowywanie sprawozdań, raportów. Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (również przesyłek kurierskich). Obsługa urządzeń biurowych. Prowadzenie ewidencji czasu pracy. Archiwizowanie dokumentacji. Wprowadzanie fv i dok. korygujących. Obsługa klienta telefoniczna i stacjonarna. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 542 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik do spraw osobowych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane wykształcenie średnie o kierunku administracyjnym, doświadczenie zawodowe na stanowisku biurowym, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, uczciwość, wielozadaniowość, punktualność, umiejętność obsługi programu Subiekt, MS Excel. Znajomość jeżyka obcego na poziomie podstawowym.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Chrzanowska
Nr telefonu: 587431451
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -

ostatnia zmiana: 2024-06-03