Sprzedawca w branży oze - Wodzisław Śląski, śląskie

Data dodania: 2024-05-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: Grzegorz Wiszowaty

Numer oferty: StPr/24/0524

Miejsce pracy: 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - umawianie spotkań z potencjonalnymi klientami,
- przedstawianie i sprzedaż oferty handlowej firmy (fotowoltaika, docieplanie budynków, piece, pompy ciepła, magazyny energii)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 31.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia zależy od ilości podpisanych umów, wysokie stawki prowizyjne. Elastyczny czas pracy - godziny pracy do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą, praca na terenie Śląska i całej Polski w zależności od zleceń. Pracodawca zapewnia samochód służbowy. Firma prowadzi działalność w różnych regionach Polski, mile widziani kandydaci z całego kraju.
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane wykształcenie średnie, mile widziane prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, otwartość i komunikatywność, możliwość przuczenia

NIP: 9691430149
REGON: 243010160
Adres: Dąbrówki 12f/40, 44-286 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grzegorz Wiszowaty
Nr telefonu: 533577129
E-mail: g.wiszowaty@naszprad.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-25