Wsparcie produkcji - Jawor, dolnośląskie

Data dodania: 2024-05-29
Dodane przez: MCK Jawor
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 312921

Miejsce pracy: Jawor, powiat: jaworski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wsparcie procesu produkcyjnego
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.06.2024
Data zakończenia: 31.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7
Opis wynagrodzenia: Stawka podstawowa 27,70 zł + dodatkowe 2 zł na godzinę za pracę w weekendy = 29,70 zł/h brutto! Premia za polecenie znajomego do pracy - aż do 2000 zł!
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Tylko osoby pełnoletnie.
Praca w tygodniu i w weekendy, wg zaplanowanego harmonogramu.

Krótki opis działalności gospodarczej: Kontrola jakości, wsparcie produkcji oraz logistyki
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Wiejska 5, 59-400 Jawor, powiat: jaworski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Żaneta Jaskórzyńska
Nr telefonu: 768548374
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-25