Magazynier - Brzezna, małopolskie

Data dodania: 2024-05-28
Dodane przez: Sądecki Urząd Pracy
Pracodawca: F.H.U. "SIMONE" Szymon Pawlik

Numer oferty: StPr/24/0324

Miejsce pracy: 33-386 Brzezna 420, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zadania:
- przycinanie wykładzin na wymiar,
- przyjmowanie na magazyn i wydawanie z magazynu towarów (wykładziny dywanowe, dywany, artykuły dekoracyjne do domu i ogrodu),
- pakowanie produktów do wysyłki,
- obszywanie wykładzin,
- bieżąca kontrola stanów magazynowych,
- utrzymanie ładu i porządku na magazynie,
- odpowiedzialność materialna za powierzone mienie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, handlowe
  • Operator wózków jezdniowych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. Odpowiedzialność i uczciwość.
2. Dyspozycyjność.
3. Sumienność i dokładność.
4. Umiejętności manualne (mierzenie wykładzin).

NIP: 7342846991
REGON: 492919489
Adres: 33-386 Brzezna 420, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Szymon Pawlik
Nr telefonu: 604 190 719
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV z klauzulą - "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez F.H.U.SIMONE ul.Orawska 5, 33-300 Nowy Sącz na potrzeby przyszłych rekrutacji".
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

ostatnia zmiana: 2024-06-25