Monter konstrukcji stalowych - Legnica, dolnośląskie

Data dodania: 2024-05-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Pracodawca: SKAND TECH SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0497

Miejsce pracy: Teren Kraju i Europy, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: montaż i demontaż elementów konstrukcji stalowych wg instrukcji, dbanie o powierzone mienie, przestrzeganie procedur na placu budowy, wykonywanie innych poleceń przełożonych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: .
[Godzina zakończenia pracy] : 16:00
[Praca na okres próbny] : po okresie próbnym rok i więcej
[Miejsce pracy] : praca wyjazdowa na terenie Polski i Europy
[Przyczyny pracy w miejscu innym niż siedziba] : praca wg zleceń
[Zakwaterowanie | wyżywienie] : koszty zakwaterowania i wyżywienia ponosi pracodawca
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter konstrukcji stalowych
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • umiejętności manualne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - praca w grupie, praca na wysokości, praca wyjazdowa
- czytanie rysunku technicznego będzie mile widziane

NIP: 6912521306
REGON: 366215560
Adres: Myrka 10, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Nita
Nr telefonu: 535093626, 533128963
E-mail: skandtech@skandtech.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt:
- telefoniczny: 535093626, 533128963
- e-mailowy: skandtech@skandtech.com
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-25