Magazynier - pakowacz - Jawczyce, mazowieckie

Data dodania: 2024-05-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pracodawca: MEGASAM24.PL PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Numer oferty: StPr/24/0338

Miejsce pracy: Piastowska 67, 05-850 Jawczyce, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pakowanie towarów zgodnie z zamówieniami. Utrzymanie czystości i porządku na stanoiwsku pracy/magazynu. Kontakt z klientem. Obsługa komputera i urządzeń magazynowych. Dokładne i terminowe wykonywanie obowiązków. Przygotowanie paczek do wysyłki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 6-14
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność organizacji pracy, dokładność, sprawność fizyczna, umiejętność pracy w zespole.

NIP: 5272981612
REGON: 520722736
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Poznańska 131A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Rybak
Nr telefonu: 227254291 w. 118
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Osoba do kontaktu pracodawcy: Sebastian Błażejczyk
Nr telefonu: 519-198-893
E-mail: sebastian.blazejczyk@megasam24.pl

ostatnia zmiana: 2024-06-25