Doradca oze - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-05-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: EKO INVEST MICHAŁ PECHA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1319

Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 2, 40-082 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Umawianie klientów zainteresowanych własną elektrownią słoneczną lub pompą ciepła. Umawiamy na bezpłatne spotkania, nic nie sprzedajemy.
- Przed podjęciem pracy firma zapewnia bezpłatne tygodniowe szkolenie (koszty szkolenia pokrywa firma). Szkolenie odbywa się w oddziale firmy w Katowicach (ul. Jana III Sobieskiego 2, 40-082 Katowice) od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00.
- Zlecenie wykonywane w godzinach: 8:00-16:00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 22.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Przed podjęciem pracy firma zapewnia bezpłatne tygodniowe szkolenie (koszty szkolenia pokrywa firma). Szkolenie odbywa się w oddziale firmy w Katowicach (ul. Jana III Sobieskiego 2, 40-082 Katowice) od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00. Po szkoleniu firma proponuje pracę w ramach umowy zlecenia na 3 miesiące, z możliwością podpisanie kolejnej umowy. Na umowie zlecenie wynagrodzenie 27,70 zł/brutto/godzina + prowizje uzależnione od efektowności pozyskiwania klientów.
Zawód: pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Komunikatywność
  • Dobra dykcja
  • Umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (firma zapewnia bezpłatne tygodniowe szkolenie).

NIP: 6482794584
REGON: 383306587
Krótki opis działalności gospodarczej: POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA. ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH.
Adres: Jana III Sobieskiego 2, 40-082 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Siupka
Nr telefonu: 530-678-125
E-mail: biuro@ekoinvestpolska.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (8:00-16:00) (Tel. 530-678-125) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Jana III Sobieskiego 2, 40-082 Katowice) lub e-mail: biuro@ekoinvestpolska.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : 8:00-16:00

ostatnia zmiana: 2024-06-14