Referent ds. kadr i płac - Sampława, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-05-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: DREW-HIT Adam Marciniak
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1253

Miejsce pracy: 14-260 Sampława 68A, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wprowadzanie danych do programu kadrowo-płacowego Symfonia ERP Kadry i Płace; prowadzenie akt osobowych oraz kompleksowej dokumentacji kadrowej; terminowe naliczanie płac i innych składników wynagrodzeń pracowniczych;sporządzanie deklaracji oraz raportów do instytucji zewnętrznych; sporządzanie raportów, analiz oraz sprawozdań kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne firmy; pilnowanie terminów badań lekarskich, szkoleń BHP itp.; przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: w zależności od kwalifikacji i doświadcznie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku z obszaru kadr i płac; praktyczna znajomość przepisów kadrowo-płacowych; znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego, kodeksu cywilnego w ramach zawierania umów cywilno-prawnych, przepisów dotyczących ochrony danych osobowych; znajomość przepisów w zakresie ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych, wiedza i doświadczenie z zakresu naliczania wynagrodzeń (w tym chorobowych i zasiłków); znajomość obsługi systemu Płatnik; mile widziana znajomość programu Symfonia ERP Kadry i Płace.
Oferujemy: Warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na zastępstwo; proponowana stawka wynagrodzenia zasadniczego od 5000 zł. brutto do w zależności od kwalifikacji i doświadczenia; praca w godzinach 7:00 - 15:00 bądź 8:00 - 16:00 (do uzgodnienia); odpowiedzialną i ciekawą pracę.

NIP: 8771019941
REGON: 870238305
Adres www: http://www.drewhit.pl
Adres: 14-260 Sampława 68A, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 89 645 92 42
E-mail: kadry@drewhit.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Na CV prosimy o umieszczenie klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drew-Hit Adam Marciniak w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-03