Główny księgowy - Bielany-Żyłaki, mazowieckie

Data dodania: 2024-05-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0255

Miejsce pracy: Bielany-Żyłaki, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości /ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości.
Obliczanie podatków w firmie oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK, podatki lokalne,
Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych umożliwiających prawidłowe zamkniecie roku obrachunkowego.
Sporządzanie miesięcznych raportów wyników dla Zarządu
Współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, leasingowymi w zakresie pozyskiwania i obsługi źródeł finansowania,
Reprezentowanie firmy wobec Urzędów Państwowych i innych instytucji
Nadzór nad dokumentami zgromadzonymi w dziale finansowo - księgowym.
Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych
Nadzór nad środkami trwałymi, analiza nakładów inwest.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 850 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Certyfikowany kurs samodzielnych księgowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • uczciwość, kreatywność, operatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : obsługa programu OPTIMA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bożena Niepiekło-Mucha
Nr telefonu: 257817143
E-mail: bozena.niepieklo-mucha@pup.sokolowpodl.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie

ostatnia zmiana: 2024-06-19