Inspektor ds. terenowo prawnych - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-05-17
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: prawo

Numer oferty: StPr/24/2885

Miejsce pracy: Makowskiego 1, 31-325 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprawy prawne i administracyjne
odpowiedzi na pisma organów Administracji Publicznej, sądów, sporządzanie środków odwoławczych, Obsługa Prawna Okręgu, udzielanie porad, wyjaśnień, dot. przepisów ustaw,statutu PZD, regulamin RODO,Udzielanie odpowiedzi na skargi oraz wnioski, prowadzenie szkoleń, narad, przygotowanie materiałów wraz z projektami uchwał na posiedzenia zarządu, udział w czynnościach kontrolnych podejmowanych przez biuro Okręgu , Monitorowanie otoczenia prawnego związanego z działalnością związku . Współpraca z innymi działami , radcą prawnym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Data zakończenia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści z dziedziny prawa gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali specjaliści z dziedziny prawa gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 2)
  • wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: prawo
Uprawnienia:
  • dobra organizacja
  • komunikatywność
  • inicjatywa w działaniu
  • samodzielność i skrupulatność
  • osługa komputera

Pozostałe wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

NIP: 6782269706
REGON: 011072264
Krótki opis działalności gospodarczej: stowarzyszenie
Adres www: www.malopolski.pzd.pl
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Marciniak
Nr telefonu: 126868151
E-mail: marciniak@gupkrakow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Osoba do kontaktu pracodawcy: Pracodawca
E-mail: malopolski@pzd.pl