Konserwator - Dęblin, lubelskie

Data dodania: 2024-05-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Pracodawca: Lotnicza Akademia Wojskowa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0305

Miejsce pracy: Dywizjonu 303 35, 08-521 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) wykonywanie prac konserwacyjnych związanych z utrzymaniem powierzchni płaskich, urządzeń, sprzęty, które nie wymagają specjalistycznych kwalifikacji i uprawnień,
2) wykonywanie prac gospodarczych w budynkach i rejonach zewnętrznych,
3) sprzątanie budynków i rejonów zewnętrznych,
4) racjonalne i ekonomiczne gospodarowanie przydzielonymi środkami i materiałami,
5) wykonywanie prac pielęgnacyjnych związanych z utrzymaniem terenów zielonych,
6) przygotowanie terenu pod zakładanie trawników oraz nasadzanie drzewostanu,
7) utrzymanie w czystości budynków, dróg, placów i chodników,
8) w okresie zimowym odśnieżanie dachów, dróg, placów i chodników. Posypywanie piaskiem chodników i schodów zewnętrznych,
9) wykonywanie prac z wykorzystaniem przydzielonego sprzętu do prac porządkowych i utrzymania terenów zielonych,
10) koszenie trawy oraz grabienie liści,
11) wykonywanie prac na wysokości (tylko w przypadku posiadania aktualnego dopuszczenia do takiej pracy),
12) zgłaszanie przełożonemu potrzeb materiałowych, nowych narzędzi i sprzętu,
13) informowanie przełożonego o uszkodzeniach sprzętu, narzędzi,
14) dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia oraz przestrzeganie instrukcji ich obsługi,
15) sprawdzanie stanów ewidencyjnych powierzonego sprzętu,
16) pobieranie materiałów z magazynu LAW,
17) systematyczne rozliczanie pobranego paliwa i wykorzystania go do posiadanego sprzętu zgodnie z normami i przeznaczeniem,
18) przestrzeganie instrukcji obsługi powierzonego sprzętu spalinowego,
19) utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i w pomieszczeniach socjalnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 160 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: konserwator części / sprzętu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: w przypadku wykształcenia zawodowego wymagany udokumentowany minimum 5-letni staż pracy

Wymagania dodatkowe (będące przedmiotem oceny):
1) doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Komplet dokumentów w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Dotyczy zatrudnienia na stanowisku konserwatora w Sekcji Obsługi Technicznej należy złożyć w Kancelarii Jawnej Lotniczej Akademii Wojskowej lub drogą pocztową na adres:
Lotnicza Akademia Wojskowa
ul. Dywizjonu 303 nr 35
08-521 Dęblin
w terminie do dnia 04.06.2024 r. (liczy się data wpłynięcia do Kancelarii Jawnej LAW).

NIP: 5060034353
REGON: 060059216
Adres: Dywizjonu 303 35, 08-521 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Klaudia Florek-Mach
E-mail: k.florek-mach@law.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny,
2) życiorys (CV),
3) kwestionariusz osobowy,
4) kopie dokumentów potwierdzających okresy zatrudnienia (świadectwa pracy, zaświadczenia),
5) kopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
6) kopie innych dokumentów, potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności przydatne na stanowisku, na które przeprowadzana jest rekrutacja.

6. Dodatkowo, kandydat proszony jest o przesłanie wypełnionego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych szczególnych kategorii, którego wzór jest załączony pod ogłoszeniem,
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail