Nauczyciel edukacji przedszkolnej (nr 1373) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-05-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: KUJAWSKO-POMORSKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 1 DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SŁABO WIDZĄCEJ I NIEWIDOMEJ IM. LOUISA BRAILLE"A W BYDGOSZCZY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/24/1373

Miejsce pracy: Zygmunta Krasińskiego 10, 85-008 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: realizacja zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych nad uczniami słabowidzącymi i niewidomymi w oddziale przedszkolnym

wymiar etatu 18/18
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego płaca zasadnicza + dodatek stażowy + dodatek motywacyjny + dodatek za pracę w warunkach trudnych i uciążliwych.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane wykształcenie w zakresie edukacji przedszkolnej, kurs kwalifikacyjny lub studia podyplomowe z tyflopedagogiki, mile widziane doświadczenie w pracy w przedszkolu

NIP: 5541380873
REGON: 000198083
Adres: Zygmunta Krasińskiego 10, 85-008 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: kadry@braille.bydgoszcz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: kadry@braille.bydgoszcz.pl lub składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem Nabór na stanowisko nauczyciela edukacji przedszkolnej w terminie do 07 czerwca 2024 roku w kadrach K-P SOSW nr 1 ( w godz. od 8.00 do 14.00.) lub pocztą na adres: Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczym nr 1 dla Dzieci Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille`a w Bydgoszczy ul. Z.Krasińskiego 10, 85 - 008 Bydgoszcz

KLAUZULA INFORMACYJNA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH W PROCESIE REKTUTACJI
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 ul. Z. Krasińskiego 10, 85-008 Bydgoszcz
2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: iod@braille.bydgoszcz.pl, lub tel. 52 322 17 87
3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko nauczyciel informatyki oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę w K-P SOSW nr 1 w Bydgoszczy;
4. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2020 r., poz. 1320) oraz Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
5. Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzamy za Pani/Pana zgodą na przetwarzanie;
6. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym;
7. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
9. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

Informacje dodatkowe
Aplikacje złożone po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane. Rozmowy z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone po analizie dostarczonych dokumentów, wybrani kandydaci zostaną telefonicznie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji zostaną dołączone do jego akt osobowych. Dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone lub zwrócone na wniosek zainteresowanego, w terminie 14 dni od zakończenia rekrutacji.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta