Księgowy - Dobryszyce, łódzkie

Data dodania: 2024-05-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W DOBRYSZYCACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0350

Miejsce pracy: SZKOLNA 4, 97-505 Dobryszyce, powiat: radomszczański, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych,
2. Kontrola poprawności rozrachunków z kontrahentem,
3. Przygotowanie zestawień na potrzeby wewnętrzne,
4. Ewidencjonowanie majątku firmy,
5. Uzgadnianie stanów magazynów produktów,
6. Wsparcie bieżących spraw w dziale księgowości,
7. Dokonywanie wstępniej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym oraz kompletności i rzetelności dokumentów dotyczacych operacji gospodarczych i finansowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie ekonomiczne z zakresu finansów i rachunkowości,
- doświadczenie w dziale księgowości,
- znajomość programów finansowo-księgowych,
- znajomość rachunkowości,
- znajomość zasad księgowości budżetowej, plan kont i klasyfikacji budżetowej,
- samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność, dokładność w realizacji powierzonych zadań,
- biegła znajomość obsługi komputera

NIP: 7720017162
REGON: 000783551
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Daniel Bugajski
Nr telefonu: 446837355 w. 35
E-mail: d.bugajski@pup-radomsko.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1. życiorys (CV),
2. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe,
3. kserokopie dokumentów poświadczających staż pracy,
4. oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie,
5. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,
6. oświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku Księgowy,
7. oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Kserokopie dokumentów wymienionych w punkcie 2-3 muszą być poświadczone za zgodność z oryginałem.
Termin składania dokumentów do 28.05.2024r. do godz. 10:00
Miejsce składania dokumentów: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobryszycach, ul. Szkolna 4, 97-505 Dobryszyce
Osoba do kontaktu pracodawcy: Karolina Mędrzycka
Nr telefonu: 446811191