Sortowacz warzyw i owoców - Stręgoborzyce, małopolskie

Data dodania: 2024-05-15
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracodawca: DELEGOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący, angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący, hiszpański, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/2024-05-15/1139

Miejsce pracy: 32-125 Stręgoborzyce 125, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sortowanie warzyw i owoców na terenie zakładu pracy, segregacja po kategoriach, manualna obróbka surowca.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godz. 6-18, praca wykonywana również w wolne dni
Zawód: sortowacz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • hiszpański, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kandydaci powinni posiadać podstawową znajomość języka rosyjskiego, angielskiego lub hiszpańskiego z uwagi na fakt, że brygadziści posługują się również takim językiem i żeby przekazywanie informacji było zrozumiałe.

NIP: 8992967582
REGON: 52600104400000
Adres: Prudnicka 2/16, 50-503 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Samir Pashayev
Nr telefonu: 780135501
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon