Konserwator - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-05-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1981

Miejsce pracy: Gen. Józefa Haukego-Bosaka 21, 50-447 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Prace budowlane wykonywane po awariach instalacji.
2. Usuwanie zniszczeń naturalnych lub spowodowanych wandalizmem.
3. Naprawa i uzupełnienie schodów, murów, tynków i powłok malarskich.
4. Naprawa okładzin ścian i posadzek.
5. Montaż tablic, uchwytów, półek, obrazów, luster itp.
6. Naprawa i regulacja stolarki oraz ślusarki okiennej i drzwiowej.
7. Naprawa i wymiana okuć stolarki oraz ślusarski okiennej i drzwiowej wraz zamkami i wkładkami.
8. Kontrola sprawności urządzeń i sprzętu szkolnego,
9. Naprawy mebli (szafek, biurek, ławek, krzeseł), wraz z wymianą uszkodzonych elementów, malowanie i lakierowanie.
10. Wykonywanie prac stolarskich stosunkowo w małym zakresie; półek, listew odbojowych, ramek do obrazów itp.
11. Montaż i demontaż mebli oraz innego wyposażenia.
12. Montaże i wymiany oraz regulacji samozamykaczy, blokad drzwiowych, mechanizmów okiennych.
13. Naprawa urządzeń sanitarno-kanalizacyjnych i sanitarnych w razie potrzeby.
14. Konserwator jest odpowiedzialny za oczyszczenie rur spustowych.
15. Codzienne sprzątanie całego terenu szkoły:
a) zamiatanie chodnika od ulicy Worcella i terenu przyległego do budynku szkoły,
b) sprzątanie boiska szkolnego od strony parkingu,
c) koszenie trawy,
d) odśnieżanie chodników i przejścia między szkołą a halą sportową w sezonie zimowym.

Praca w godz.: 7.00-11.00. 0,5 etatu.
Oferta dostepna w sali D, F.
Kontakt z pracodawcą - osobisty, tel.: 71 798 69 33 w. 112, e-mail: sekretariat.zstie@wroclawskaedukacja.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 do 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe,
staż pracy: 5 lat,
dobra organizacja czasu pracy,
sumienność,
punktualność

NIP: 8992455037
REGON: 932802293
Adres: Gen. Józefa Haukego-Bosaka 21, 50-447 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 71 798 69 33 w. 112
E-mail: sekretariat.zstie@wroclawskaedukacja.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -