Brygadzista/ka (szpital na szaserów) - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-05-15
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: JOL-MARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: techniczne/zawodowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/05617

Miejsce pracy: Szaserów 128, 04-349 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - nadzór nad produkcją dań według ściśle określonych receptur,
- nadzór nad pracą procesem przygotowywania i wytwarzania produktów, poprzez kontrolę produktu i zgodności procesów z obowiązującymi standardami i natychmiastowe reagowanie na dostrzeżone nieprawidłowości,
- zarządzanie koordynacja i kontrola pracy podległego zespołu,
- kontrola czasu pracy pracowników,
- dbałość o najwyższą jakość produkcji, optymalizację
wydajności i minimalizację kosztów,
- organizacja pracy podległemu zespołowi oraz nadzór nad pracownikami,
- motywowanie,
- ocenianie i kontrola pracy podległych pracowników,
- kontrola i utrzymanie zasad systemu HACCP oraz standardów firmy,
- szkolenie i wdrażanie pracowników nowozatrudnionych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 600 PLN
Zawód: naczelnik / kierownik wydziału
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne, kierunek: techniczne/zawodowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie: pomaturalne/policealne lub techniczne/zawodowe mile widziana książeczka sanepidu, pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomośc j. polskiego.

Na początku umowa zlecenie, a potem umowa o pracę.
Premie i dodatki do uzgodnienia.

Wykształcenie: pomaturalne/policelane lub techniczne/zawodowe mile widziana książeczka sanepidu, pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.

Wykształcenie: pomaturalne/policelane lub techniczne/zawodowe mile widziana książeczka sanepidu, pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomośc j. polskiego.

Miejsce pracy: Szaserów 128. (Praga Południe)
Godziny pracy 6-19.

Zgłoszenia: e-mail:, tel.: 693467879, e-mail.: julia.karkowska@rekeep.pl

NIP: 5532532013
REGON: 36613817200000
Adres: Traktorowa 126/301, 91-204 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 693 467 879
E-mail: julia.karkowska@rekeep.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail