Grafik komputerowy - Zamość, lubelskie

Data dodania: 2024-05-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Pracodawca: METAL BOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1178

Miejsce pracy: Szczebrzeska 63, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - współtworzenie wizerunku marki (branding) firmy we wszystkich kanałach komunikacyjnych,
- projektowanie materiałów na potrzeby działań on-line (mailingi, newslettery, banery, landing page itp.) oraz mediów społecznościowych,
- wsparcie w przygotowywaniu materiałów marketingowych (ulotki, plakaty, katalogi itp.),
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 10 000 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: grafik komputerowy dtp
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • przygotowywanie plików do druku
  • pracy przy kilku projektach na raz
  • dobra organizacja pracy
  • biegłe posługiwanie się programami graficznymi z pakietu Adobe (XD, Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects)
  • praca w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w projektowaniu komunikacji komercyjnych poparte ciekawym portfolio. Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w branży kreatywnej. Samodzielność

NIP: 9223063226
REGON: 384481192
Adres: Szczebrzeska 63, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jakub Ziemiński
E-mail: rekrutacja@blachy-zieminski.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + portfolio
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail