Pracownik fizyczny - Jasło, podkarpackie

Data dodania: 2024-05-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "CENTRUM" SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe, zasadnicze zawodowe, gimnazjalne

Numer oferty: StPr/24/0574

Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 108, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: P.P.H.U. Centrum Sp. z o.o., producent wyrobów sanitarnych ( wanny, brodziki, umywalki), zatrudni do pracy na linii produkcyjnej na stanowisku - Pracownik fizyczny do Zakładów Produkcyjnych mieszczących się w Jaśle.
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie od 4242,00 zł do 4 642,00 zł (w zależności od posiadanych kompetencji),
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- szczegółowe wdrożenie przygotowujące do pracy,
- możliwości rozwoju dla najlepszych.
Oczekiwania:
- zdolności manualne, obsługa urządzeń i narzędzi produkcyjnych,
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
- umiejętność pracy w grupie,
- przestrzeganie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych,
- chęć rozwoju i związania się z firmą na dłużej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 20.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
  • zasadnicze zawodowe
  • gimnazjalne
Uprawnienia:
  • Obsługa maszyn i urządzeń.
  • Umiejętności manualne

NIP: 7341009661
REGON: 490536844
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych
Adres: Batorego 81, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Macoń
Nr telefonu: 134915091 wew. 20
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : 07:30 - 15:30

ostatnia zmiana: 2024-06-25