Pracownik ochrony - Zgorzelec, dolnośląskie

Data dodania: 2024-05-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Pracodawca: HR FOR BUSINESS SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0261

Miejsce pracy: 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie zadań w zakresie ochrony osób i mienia
umowa zlecenie na okres próbny 3m-ce;
praca w godzinach 07:00-15:00 ; 15:00-22:00 (do uzgodnienia), praca w dni wolne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 14.05.2024
Data zakończenia: 14.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 do 36,8 PLN
Opis wynagrodzenia: godzinowy
Zawód: pozostali pracownicy ochrony osób i mienia
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 8971723047
REGON: 02043683900000
Adres: 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Kopylczak
Nr telefonu: 510 015 576
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: telefonicznie umawiać sie na spotkania