Specjalista kontroli jakości - Kościelec, dolnośląskie

Data dodania: 2024-05-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Pracodawca: LEGSAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0451

Miejsce pracy: 59-223 Kościelec 14B, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -zbieranie informacji o dostarczanych surowcach;
- opracowywanie instrukcji dotyczących kontroli jakości dostarczanych surowców na podstawie norm i warunków technicznych, najlepszych z punktu widzenia klientów (odbiorców);
- opracowywanie instrukcji kontroli przebiegu procesów technologicznych wytwarzanego towaru;
- ustalanie metod kontroli i pomiarów w całym ciągu technologicznym wytwarzanego towaru;
- projektowanie stanowisk kontrolno-pomiarowych w przebiegu produkcyjnym danego towaru, wyrobu;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 14.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: .
[Godziny pracy] : 08:00 - 16:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista kontroli jakości
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 6912552643
REGON: 387971086
Adres: 59-223 Kościelec 14B, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ganna Rud
Nr telefonu: +48796753304
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt osobisty Kościelec 14B i
telefoniczny 796753304
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon