Pracownik ogólnobudowlany - Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-05-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie
Pracodawca: kontakt przez PUP

Numer oferty: StPr/24/0268

Miejsce pracy: Połczyn-Zdrój, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: celem pozyskania współpracownika jest długofalowa współpraca mająca na celu remonty, porządkowanie itp. lokali mieszkalny oraz użytkowych głównie na terenie Połczyna Zdroju, oczekujemy zaangażowania równego własnemu, to jest podstawowy wymóg współpracy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 10.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
Opis wynagrodzenia: przewidziana premia
Zawód: robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • prace budowlane wykończeniowe
  • praktyczne umiejętności wykonywania prac budowlanych

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

  • prawo jazdy kategoria - B
Inne wymagania: [Inne] : możliwa premia uznaniowa w przypadku właściwego wykonywania obowiązków

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kołobrzeska 3, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Michał Wójcik
Nr telefonu: 943655735 w. 35
E-mail: m.wojcik@swidwin.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.

ostatnia zmiana: 2024-06-28