Specjalista/ka ds. taboru kolejowego - Dębica, podkarpackie

Data dodania: 2024-05-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Pracodawca: TABOR RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0750

Miejsce pracy: SANDOMIERSKA 39, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: NADZÓR NAD ZESPOŁEM SERWISOWYM.
ROZWÓJ SERWISU MOBILNEGO. ROZLICZANIE PRACY SERWISU MOBILNEGO ORAZ PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI. ORGANIZACJA PRACY SERWISU MOBILNEGO.
NADZÓR NAD STANAMI MAGAZYNOWYMI SERWISU. WSPÓŁPRACA Z PEŁNOMOCNIKIEM DS. ECM ORAZ DYREKTOREM TECHNICZNYM . ODBIORY TECHNICZNE WAGONÓW ORAZ LOKOMOTYW. KONTROLA MIĘDZYNAPRAWCZA TABORU KOLEJOWEGO. REALIZACJA POWIERZONYCH ZADAŃ NA OBSZARZE CAŁEJ POLSKI.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 267 PLN
Opis wynagrodzenia: POCZĄTKOWO UMOWA ZLECENIE (3 MIESIĄC) , NASTĘPNIE UMOWA O PRACĘ)
Zawód: technik transportu kolejowego*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • OBSŁUGA KOMPUTERA
  • PRAWO JAZDY KAT. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU MIN. 1 ROK.
ZNAJOMOŚĆ BUDOWY TABORU ORAZ SPOSOBU JEGO UTRZYMANIA.
MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE TECHNICZNE KOLEJOWE.
SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU I UMIEJĘTNOŚĆ PODEJMOWANIA DECYZJI.
GOTOWŚĆ DO WYJAZDÓW SŁUŻBOWYCH. UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU.
ZNAJOMOŚĆ MS OFFICE.

NIP: 8721929687
REGON: 85165753400000
Krótki opis działalności gospodarczej: TRANSPORT KOLEJOWY TOWARÓW
Adres: SANDOMIERSKA 39, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 14 6803725, 662153996
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: BRAK DANYCH
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon