Konkurs o sygnaturze k.110.22.2024 na zastępstwo na stanowisko asystenta sędziego w sądzie rejonowym w rzeszowie - Rzeszów, podkarpackie

Data dodania: 2024-05-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: SĄD REJONOWY W RZESZOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1952

Miejsce pracy: KUSTRONIA 4, 35-303 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: https://rzeszow.sr.gov.pl/ogloszenie-o-konkursie-na-zastepstwo-na-stanowisko-asystenta-sedziego-w-sadzie-rejonowym-w
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent sędziego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania konieczne:
1. Posiadanie obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej i korzystanie z pełni praw cywilnych i obywatelskich;
2. Nieskazitelny charakter;
3. Ukończenie wyższych studiów prawniczych w Polsce i uzyskanie tytułu magistra lub zagranicznych uznanych w Polsce;
4. Ukończenie 24 lat.

NIP: 8132641160
REGON: 000324441
Adres: KUSTRONIA 4, 35-303 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia:
1. Wniosek o zatrudnienie na stanowisku asystenta sędziego, adresowany do Prezesa Sądu Rejonowego w
Rzeszowie z podaniem sygnatury konkursu oraz danymi kontaktowymi;
2. Własnoręcznie sporządzony życiorys i informacja o przebiegu kariery zawodowej;
2
3. Oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie studiów
wyższych na kierunku prawo w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskanie tytułu zawodowego magistra albo
zaświadczenie o zdanym egzaminie magisterskim, albo oryginał lub urzędowo poświadczony odpis
dokumentu potwierdzającego ukończenie zagranicznych studiów wyższych na kierunku prawo uznanych
w Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie odrębnych przepisów;
4. Podpisaną klauzulę informacyjną;
5. Oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych;
6. Oświadczenie o nie prowadzeniu wobec kandydata postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia
publicznego lub przestępstwo skarbowe;
7. Oświadczenie, że kandydat jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych
i obywatelskich;
8. Aktualna fotografia zgodna z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych;
Do zgłoszenia kandydat może dołączyć dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje i osiągnięcia.
Kandydaci składają wymagane dokumenty w zamkniętych kopertach z zaznaczeniem
na kopercie
Konkurs o sygnaturze K.110.22.2024:
1. na adres Sądu Rejonowego w Rzeszowie, 35 303 Rzeszów, ul. gen. J. Kustronia 4;
2. na Biurze Podawczym Sądu Rejonowego w Rzeszowie lub w skrzynce Biuro Podawcze
umieszczonej w budynku Sądu;
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 maja 2024r.
W przypadku nadania dokumentów drogą pocztową, za datę ich złożenia uważa się datę stempla
pocztowego. Zgłoszenia przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.
Lista kandydatów spełniających wymogi formalne zostanie umieszczona na Elektronicznej Tablicy
Ogłoszeń Sądu Rejonowego w Rzeszowie ul. gen. J. Kustronia 4 oraz na stronie BIP Sądu Rejonowego
w Rzeszowie (w zakładce oferty pracy) najpóźniej na 7 dni przed terminem rozpoczęcia konkursu.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 17 71 52 406.
Pisemny konkurs odbędzie się w dniu 11 czerwca 2024r. o godzinie 09.00 w sali konferencyjnej nr 028
(parter, wejście od strony zachodniej, oznaczone symbolem B, sala konferencyjna) w budynku Sądu Rejonowego
w Rzeszowie ul. gen. J. Kustronia 4.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta