Rejestratorka medyczna - Radziszów, małopolskie

Data dodania: 2024-05-13
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracodawca: AD VITAM PRZYCHODNIA ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/2024-05-13/1099

Miejsce pracy: Szkolna 15, 32-052 Radziszów, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie harmonogramów wszystkich poradni w placówce.
Rejestracja pacjentów telefoniczna oraz bezpośrednia (zapisywanie, potwierdzanie wizyt)
Udzielanie informacji dotyczących świadczonych usług
Weryfikowanie dokumentów ubezpieczeniowych / uprawnień do udzielenia świadczeń
Nadzór nad dokumentacją pacjentów,
Wystawianie faktur, sporządzanie sprawozdań i raportów.
Prowadzenie ewidencji udzielanych usług medycznych.
Współpraca z personelem medyczny

*2 zmiany w godzinach 7-20
*miejsce pracy- Przychodnia w Radziszowie i w Skawinie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Data zakończenia: 14.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 950 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: rejestratorka medyczna
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, umiejętność organizowania swojej pracy i pracy w zespole, obsługa programów medycznych mile widziana

NIP: 9441851157
REGON: 357082205
Krótki opis działalności gospodarczej: Praktyka lekarska ogólna
Adres: Szkolna 15, 32-052 Radziszów, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Misiaszek
E-mail: a.misiaszek@przychodniaradziszow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
*skierowanie dla osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy Powiatu Krakowskiego
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: a.misiaszek@przychodniaradziszow.pl