Programista wypalarki plazmowej cnc - Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-05-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pracodawca: FINOW POLSKA Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne, wyższe (w tym licencjat), techniczne

Numer oferty: StPr/24/0741

Miejsce pracy: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa i programowanie wypalarki plazmowej (tworzenie programów), współpraca z operatorami wycinarek plazmowych, praca w oparciu o rysunek techniczny.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technolog – programista obrabiarek
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia:
  • znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywność
  • zdolności manualne

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania: Wykształcenie techniczne - średnie lub wyższe. Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość oprogramowania CAD (auto cad, zw cad itp.), mile widziana znajomość oprogramowania 3D (np. Inventor). Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi. Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy. Mile widziane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku oraz znajomość języka angielskiego.

NIP: 8522263168
REGON: 811938141
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja Konstrukcji metalowych
Adres www: https://www.finow.pl/
Adres: Eugeniusza Kwiatkowskiego 14, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Reszczyk
Nr telefonu: 41 265 65 25, 795 511 938
E-mail: pawel.reszczyk@finow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail