Realizator specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi - Skawina, małopolskie

Data dodania: 2024-05-10
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracodawca: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/2024-05-09/1084

Miejsce pracy: 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia;
- pielęgnacja - jako wspieranie procesu leczenia;
- rehabilitacja fizyczna i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu w zakresie nieobjętym przepisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych;
- pomoc mieszkaniowa;
- zapewnienie dzieciom i młodzieży z zaburzeniami psychicznymi dostępu do zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjno-wychowawczych, w wyjątkowych przypadkach, jeżeli nie mają dostępu do zajęć, o których mowa w art.7 ustawy z dnia 19 sierpnia 1994r. o ochronie zdrowia psychicznego
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 09.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 82,5 PLN
Zawód: pozostali pracownicy wsparcia rodziny, pomocy społecznej i pracy socjalnej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia - Zgodnie z Rozp. Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005r.w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych-Dz.U Z 2005r.Nr 189,poz.1598 z późn.zm.: Specjalistyczne usługi są świadczone przez osoby posiadające kwalifikacje do wykonywania zawodu: pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga, logopedy, terapeuty zajęciowego, pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuty lub innego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć określone specjalistyczne usługi.
Osoby świadczące specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą posiadać co najmniej trzymiesięczne doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi zdobyte w jednej z następujących jednostek: - szpitalu psychiatrycznym;
-jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi;
-placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym;
-ośrodku terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym;
- warsztacie terapii zajęciowej

Wymagana umiejętność kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań, kształtowania nawyków celowej aktywności, prowadzenia treningu zachowań społecznych.

Wymagane posiadanie kwalifikacji odpowiednich do świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych.

Doświadczenie zawodowe mile widziane.

NIP: 9441782031
REGON: 351458394
Adres: Żwirki i Wigury 13, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
E-mail: mgops@skawina.net
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: mgops@skawina.net