Referent w ośrodku zamiejscowym w kielcach centralnego wojskowego centrum rekrutacji - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-05-10
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: Ośrodek Zamiejscowy w Kielcach Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji

Numer oferty: StPr/24/1228

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 251, 25-205 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg. stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 760 PLN
Opis wynagrodzenia: + plus premia 5%,
w przypadku posiadania stażu pracy dodatek za wysługę lat.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: PODSTAWOWE ZADANIA WYKONYWANE NA STANOWISKU:realizowanie zadań związanych z planowaniem, koordynowaniem
oraz organizacją pracy Szefa OZ w Kielcach CWCR;zabezpieczenie, pod względem organizacyjnym i technicznym, spotkań Szefa OZ w Kielcach CWCR;prowadzenie ewidencji spotkań realizowanych w danym dniu, tygodniu i miesiącu przez Szefa OZ w Kielcach CWCR oraz powiadamianie zainteresowanych osób o terminie ich przyjęć;współpraca z szefami wydziałów i sekcji OZ w Kielcach CWCR oraz z pozostałymi pracownikami w zakresie realizacji zadań zleconych przez szefa OZ w Kielcach CWCR;organizowanie obiegu dokumentów wpływających do Szefa OZ w Kielcach;
opracowywanie pism, przepisywanie korespondencji zleconej przez szefa Ośrodka Zamiejscowego w Kielcach CWCR;opracowywanie i wysyłaniem życzeń okolicznościowych oraz zaproszeń;opracowywanie budżetu sekretariatu - fundusz reprezentacyjny - oraz racjonalne nim dysponowanie;
posługiwanie się technicznymi środkami łączności występującymi na wyposażeniu sekretariatu oraz przekazywania informacji otrzymanych
z instytucji lub od osób ze środowiska cywilnego skierowanych do szefa OZ w Kielcach CWCR;realizowanie innych zadań zleconych przez przełożonych wynikających ,z obszaru odpowiedzialności; przetwarzanie informacji oraz praca z dokumentami o klauzuli ZASTRZEŻONE;
WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie: średnie
WYMAGANIA DODATKOWE:mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, poświadczenie bezpieczeństwa: o klauzuli POUFNE
znajomość ustawy o obronie Ojczyny.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie nw. dokumentów do dnia 31.05.2024 r.:
a)CV,
b)list motywacyjny (podanie);
c)oferta obejmująca następujące informacje:
imię (imiona) i nazwisko;
imiona rodziców;
datę urodzenia;
miejsce zamieszkania (adres do korespondencji);
wykształcenie;przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe, wymagane do wykonywania oferowanej pracy ;
oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem
za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
Niedostarczenie ww. dokumentów skutkować będzie odrzuceniem otrzymanej oferty
w procesie rekrutacji.
Dokumenty należy:
doręczyć na adres:
SZEF OŚRODKA ZAMIEJSCOWEGO W KIELCACH
CENTRALNEGO WOJSKOWEGO CENTRUM REKRUTACJI
ul. Wojska Polskiego 251 25-205 Kielce
w zaklejonej kopercie z dopiskiem: Ogłoszenie o naborze Nr 1/2024- REFERENT
IV.INFORMACJE DODATKOWE
Oferowane wynagrodzenie zasadnicze brutto: 4760,00 zł plus premia 5%,
Dokumenty, które wpłyną po terminie określonym w ogłoszeniu nie będą rozpatrywane.
W przypadku dokumentów składanych za pośrednictwem poczty, za datę złożenia przyjmuje się datę stempla pocztowego.
Przesłane dokumenty aplikacyjne kandydata, który zostanie wybrany w wyniku przeprowadzonego naboru i zatrudnieniu, zostaną dołączone do jego teczki akt osobowych. Dokumenty aplikacyjne pozostałych kandydatów będą zniszczone po upływie 3 miesięcy od daty informacji o wynikach naboru.Wynik naboru będzie przekazywany telefonicznie tylko do wybranych kandydatów. Wybrani kandydaci zostaną telefonicznie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.OZ w Kielcach CWCR zastrzega sobie prawo nierozstrzygnięcia procesu naboru bez podania przyczyny.
Oferty, które wpłyną po terminie (brana jest pod uwagę data wysłania dokumentów data stempla pocztowego) i niespełniające wymagań formalnych określonych
w ogłoszeniu (np. brak wymaganych w ogłoszeniu dokumentów, oświadczeń, podpisów) oraz niespełniające wymagań koniecznych, nie będą rozpatrywane i zostaną odesłane.
Zatrudnienie pełnym wymiarze czasu pracy od dnia 01.07.2024 r.

NIP: 8672227607
Adres: Wojska Polskiego 251, 25-205 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - Zainteresowanych prosimy o przesłanie nw. dokumentów do dnia 31.05.2024 r.:
CV, list motywacyjny (podanie);
oferta obejmująca następujące informacje:
imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców;
wykształcenie;
przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,Niedostarczenie ww. dokumentów skutkować będzie odrzuceniem otrzymanej oferty
w procesie rekrutacji. Dokumenty należy:
CENTRALNEGO WOJSKOWEGO CENTRUM REKRUTACJI ul. Wojska Polskiego 251 25-205 Kielce w zaklejonej kopercie z dopiskiem: Ogłoszenie o naborze Nr 1/2024- REFERENT
, Godziny : 8.00-15.00