Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy - Słupsk, pomorskie

Data dodania: 2024-05-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0998

Miejsce pracy: Szarych Szeregów 21, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i ppoż. dla pracowników, nadzór nad szkoleniami okresowymi BHP.
Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadów przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej.
Dokonywanie oceny ryzyka zawodowego.
Współdziałanie z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami, w szczególności przy organizowaniu okresowych badań lekarskich.
Sporządzanie okresowych analiz stanu BHP.
Prowadzenie kontroli warunków pracy, przestrzegania przepisów oraz zasad BHP.
Przeprowadzanie okresowych oraz doraźnych kontroli stanu bezpieczeństwa pożarowego obiektu.
Dokonywanie kontroli obiektu w zakresie wyposażenia w urządzenia przeciwpożarowe.
Wykonywanie innych czynności związanych z BHP i ppoż, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
Wynagrodzenie 1000 zł brutto miesięcznie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 16.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 000 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto miesięcznie
Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategoria - B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania relacji.
Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w służbie BHP.
Możliwość zatrudnienia na umowę cywilnoprawną/ umowę kontraktową.

NIP: 8392628446
REGON: 000291782
Adres: Szarych Szeregów 21, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: DOMINIKA PIETRASIK
E-mail: kadry@krwiodawstwo.slupsk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail