Pomocnik lakiernika proszkowego - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-05-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: AUTO-SERWIS-MYŚLIWIECKI S.C. MYŚLIWIECKI JANUSZ, MYŚLIWIECKA IWONA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1194

Miejsce pracy: Dobrego Urobku 22, 40-810 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Czyszczenie, szlifowanie elementów do lakierowania proszkowego, pakowanie folią gotowych elementów.
- Zlecenie wykonywane w godzinach: 7:00-15:00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 09.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 30 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 27,70 do 30 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie. Pierwsza umowa na 3 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy.
Zawód: pomocnik lakiernika
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie NIE jest wymagane -> istnieje możliwość przyuczenia.

NIP: 6342222988
REGON: 273605409
Krótki opis działalności gospodarczej: KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI. SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI.
Adres www: www.blacharstwo.slask.pl
Adres: Dobrego Urobku 22, 40-810 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krystyna Niedziałkowska
Nr telefonu: 786-864-769
E-mail: mysliwiecki@blacharstwo.slask.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (8:00-15:00) (Tel. 786-864-769) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Dobrego Urobku 22, 40-810 Katowice) lub e-mail: mysliwiecki@blacharstwo.slask.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : 8:00-15:00 - KONIECZNIE ZABRAĆ CV !!!