Mendżer placówki bankowej - Kamień Pomorski, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-05-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim
Pracodawca: Usługi Finansowe Marta Płotała
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0292

Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 35, 72-400 Kamień Pomorski, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe, cele, zarządzanie zespołem, odpowiedzialność za bezpieczeństwo sprzedaży i zarządzanie oddziałem zgodnie z procedurami. Warunki stanowiska pracy zgodne z szablonem ogłoszenia zamieszczonym na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Kamieniu Pomorskim - https://kamienpomorski.praca.gov.pl/-/23805302-menadzer-placowki-bankowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia brutto za miesiąc: 4700,00 zł + prowizja, mozliwość pracy na czas nieokreślony
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik placówki bankowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie - z maturą

NIP: 8571851244
REGON: 389621137
Adres: PLAC ZWYCIĘSTWA 13/1, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Płotala
Nr telefonu: 691047646
E-mail: marta-plotala@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV prosze wysłac na adres e-mail: marta-plotala@wp.pl
Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego....
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - CV prosze wysłac na adres e-mail:marta-plotala@wp.pl