Księgowy - Olecko, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-05-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W OLECKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość

Numer oferty: StPr/24/0188

Miejsce pracy: Zyndrama 4, 19-400 Olecko, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: ANALIZA ROZRACHUNKÓW, WYJAŚNIANIE ROZBIEŻNOŚCI; KSIĘGOWANIE I DEKRETOWANIE DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI; KONTROLA DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH POD KĄTEM RACHUNKOWYM I PODATKOWYM; KONTROLA PRZELEWÓW BANKOWYCH; SPORZĄDZANIE I ROZLICZANIE DEKLARACJI VAT, CIT, PODATKU OD NIERUCHOMOŚCI I INNYCH; ZAMKNIĘCIE ROKU OBRACHUNKOWEGO I SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH, KALKULACJA STAWEK OPŁAT, SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAŃ GUS, SPORZĄDZANIE OKRESOWYCH ANALIZ; WSPÓŁPRACA Z INSTYTUCJAMI ZEWNĘTRZNYMI, KONTRAHENTAMI, KLIENTAMI; PROWADZENIE EWIDENCJI ŚRODKÓW TRWAŁYCH I MAGAZYNU.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 03.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość
Uprawnienia:
  • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
  • komunikatywność

Wymagania pożądane

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: KILKULETNI STAŻ PRACY W KSIĘGOWOŚCI; BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ FINANSOWO-KSIĘGOWYCH; PRAKTYCZNA ZNAJOMOŚĆ PRAWA PODATKOWEGO, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA W TYM PROGRAMÓW BIUROWYCH I FINANSOWO-KSIĘGOWYCH; UMIEJETNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU; ODPOWIEDZIALNOŚĆ, RZETELNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ, UMIEJĘTNOŚCI ANALITYCZNE, DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ.

NIP: 8470000208
REGON: 000483168
Krótki opis działalności gospodarczej: Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi.
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Armii Krajowej 30, 19-400 Olecko, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Doradca Klienta
Nr telefonu: 875203078
E-mail: biuro@pup.olecko.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: LIST MOTYWACYJNY, CV, KOPIE DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH WYKSZTAŁCENIE, DODATKOWE KWALIFIKACJIE I UMIEJĘTNOŚCI; OŚWIADCZENIE KANDYDATA O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DO CELÓW REKRUTACJI, ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 10 MAJA 2018 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ. USTAW Z 2018, POZ. 1000) ORAZ ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (RODO).
Osoba do kontaktu pracodawcy: Karol Borys
Adres aplikowania pracodawcy: Zyndrama 4, 19-400 Olecko, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie

ostatnia zmiana: 2024-06-14