Księgowa/kadrowa - Namysłów, opolskie

Data dodania: 2024-05-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie
Pracodawca: NET Nieruchomości Edukacja Transport Bartosz Waszczuk
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0277

Miejsce pracy: UL. PARTYZANTÓW 1, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów a w bliskiej perspektywie również pełnej rachunkowości,
Dekretacja i księgowanie faktur zakupu oraz wewnętrznych dowodów księgowych,
Uzgadnianie i rozliczanie sald z kontrahentami,
Przygotowywanie deklaracji i rozliczanie podatków, w tym VAT, JPK, PIT, CIT, PCC, podatek od nieruchomości,
Sporządzanie obowiązujących sprawozdań dla GUS,
Sporządzanie sprawozdań finansowych,
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (w szczególności ZUS, GUS, US, banki),
Przygotowywanie niezbędnych dokumentów do kontroli,
Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia,
Prowadzenie tabeli amortyzacji środków trwałych,
Prowadzenie ewidencji i rozliczenia inwestycji,
Obsługa kadrowa pracowników
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera MS Office
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Pozostałe wymagania

  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Znajomość zasad prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz pełnej rachunkowości
[Umiejętność 1] : Znajomość całego procesu księgowego, zamknięcie miesiąca rozliczeniowego oraz sporządzanie sprawozdań rocznych
[Inne] : Kierunkowe wykształcenie wyższe (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne),
Znajomość zasad prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz pełnej rachunkowości,
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
Umiejętność obsługi programów księgowych (mile widziana znajomość systemu INSert),
Zawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).

NIP: 7521011702
REGON: 531067935
Adres: UL. PARTYZANTÓW 1, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Idzi
E-mail: idzi@net.waszczuk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail