Specjalista do spraw eksportu z językiem angielskim - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-05-07
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: REVERTO KRZYWIEC SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/4204

Miejsce pracy: Franciszka Schuberta 1A/1, 80-172 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych. Opieka nad klientami bieżącymi, omawianie z klientami projektów nowych wyrobów i ich wdrożeń. Wdrażanie nowych wyrobów do sprzedaży, archiwizowanie prowadzonych tematów, kooperacja z działami wewnątrz firmy. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku od 18 lat, umowę o pracę, premię miesięczną uzależnioną od wyników, kameralny i sympatyczny zespół, możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz inicjatyw, szansę na rozwój i poszerzania umiejętności w zakresie handlu międzynarodowego.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw sprzedaży
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • norweski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • szwedzki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, umiejętność skupienia się na realizacji wyznaczonych celów, prowadzenia skutecznych negocjacji oraz fachowej obsługi klienta, wysoki poziom kultury osobistej, gotowość do podjęcia pracy, chęć zdobywania doświadczenia, zaangażowanie. Mile widziane wykształcenie wyższe związane z technologią drewna, doświadczenie w branży meblowej/usług wyposażenia wnętrz oraz znajomość języka szwedzkiego lub norweskiego.

NIP: 6040126147
REGON: 22095778500000
Adres: Franciszka Schuberta 1A/1, 80-172 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 500 168 007
E-mail: info@reverto.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV wysłane na adres mailowy.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail