Informatyk-serwisant - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-05-07
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: SAFES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: informatyka
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/2614

Miejsce pracy: Czerwone Maki 59/1L, 30-392 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie obowiązków zgodnie z zakresem wynikającym ze stanowiska, w tym w szczególności serwisowanie i instalacja sprzętu komputerowego, oprogramowania i sieci, wyjazdy serwisowe do klientów (głównie hotele), kontakty z klientami (Helpdesk), dyżury serwisowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.05.2024
Data zakończenia: 08.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 334 do 10 268 PLN
Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 9-17.
Początkowo umowa o pracę na okres próbny 1 miesiąc z możliwością umowy na stałe.
Wynagrodzenie brutto od 7 334 zł do 10 268 zł (5000-7000 zł netto w zależności od umiejętności).
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik informatyk*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik informatyk*
Wykształcenie:
  • średnie branżowe, kierunek: informatyka
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • znajomość sprzętu komputerowego w tym sieciowego (np. koncentratory).
  • znajomość systemów operacyjnych (w tym serwisowych): Windows, Linux.

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Gotowość do pracy wyjazdowej, tj. głównie wykonywanie zadań służbowych poza siedzibą pracodawcy (serwis wyjazdowy u klientów-hotele) ale także praca w siedzibie pracodawcy i praca zdalna (z domu). Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim.

NIP: 6591549145
REGON: 38253081600000
Adres: 30-392 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Damian Goczał
E-mail: biuro@safes.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail