Mechanik - Polkowice, dolnośląskie

Data dodania: 2024-05-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0779

Miejsce pracy: Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zapewnienie ciągłości pracy i sprawności maszyn, urządzeń mechanicznych, pojazdów i sprzętu poprzez: dozór i kontrolę nad pracą maszyn, urządzeń i sprzętu, bieżącą konserwację i serwis maszyn, urządzeń, pojazdów i sprzętu, okresowe przeglądy maszyn, urządzeń, pojazdów i sprzętu, diagnozowanie oraz usuwanie awarii maszyn, urządzeń, pojazdów i sprzętu, wykonywanie remontów i napraw maszyn, urządzeń, pojazdów i sprzętu, konserwacje instalacji technicznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik mechanik*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie, umiejętność pracy w zespole, punktualność obowiązkowość, wiedza z zakresu budowy maszyn, urządzeń, pojazdów i sprzętu.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Legnicka 15, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Urszula Olszewska
Nr telefonu: 767465280
E-mail: urszula.olszewska@pup.polkowice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, podanie