Gospodarz domu - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-05-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Gądów"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1837

Miejsce pracy: Na Ostatnim Groszu 24, 54-207 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Utrzymanie czystości i porządku w budynkach mieszkalnych (klatki schodowe, piwnice, poddasze) oraz na trenie przyległym do nieruchomości.
2. Sprzątanie terenów zewnętrznych oraz pielenie, grabienie liści, odśnieżanie.
3. Dbałość o estetykę powierzonej nieruchomości.
4. Sprawowanie kontroli nad stanem technicznym nieruchomości - zawiadamianie zarządcy o dostrzeżonych usterkach.
Oferta dostępna w sali B.
Kontakt z pracodawcą: oferty zawierające CV należy składać w sekretariacie Spółdzielni SM Gądów - ul. Na Ostatnim Groszu 24. Informacje udzielane są w pokoju nr 10 tel. 71 351 57 68 wew. 239.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 13.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 515,76 do 5 230,02 PLN
Opis wynagrodzenia: - zima: 5230,02 zł brutto
- lato: 4515,76 zł brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: gospodarz domu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Gospodarz domu
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy: brak wymagań,
umiejętność pracy w zespole,
umiejętność pracy w warunkach konieczności częstych kontaktów z mieszkańcami,
dyspozycyjność

NIP: 8961003854
REGON: 93086811200000
Adres: Na Ostatnim Groszu 24, 54-207 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 71 351 57 68 w. 239
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon