Masażysta - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-05-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: Greeneyes Klaudia Żurczak
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/1487

Miejsce pracy: NARAMOWICKA 240, 61-601 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Masażysta świadczy usługi w zakresie masaży tajskich, balijskich, relaksacyjnych oraz kosmetycznych. Obsługa Klientów, rekomendowanie masaży. Dbanie o porządek w miejscu pracy. Zgłaszanie braków w asortymencie do masażu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 07.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali praktykujący niekonwencjonalne lub komplementarne metody terapii
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • doświadczenie zawodowe
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Pakiet masaży: masaż klasyczny I i II stopnia, masaż terapeutyczny, refleksoterapia stóp, masaż kobiet w ciąży, masaż bańką chińską i gorącymi kamieniami, drenaż limfatyczny z masażem kosmetycznym, masaż lomi lomi i czekoladowy, masaż tajski z masażem ahiastsu, masażAbhianga i Shirodara, masaż chiński i bambusowy, mięśniowo powięziowy masaż głęboki, terapia punktów spustowych, masaż sportowy z kinesiotapingiem i masażem shantala
  • Kurs masażu: ajurwedyjski, tajski, lomi-lomi, drenaż limfatyczny, chiński Tui-Na, Hamman turecki

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: kurs masażu balijskiego; dokładność, sumienność

NIP: 9721021379
REGON: 301615390
Adres: STRZESZYŃSKA 67F/55, 60-479 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Klaudia Żurczak
E-mail: klaudia.zurczak@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: zgłoszenia e-mail