Kierownik administracji budynku - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-05-06
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: techniczne

Numer oferty: StPr/24/4109

Miejsce pracy: Oliwska 35, 80-563 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Planowanie, organizowanie i nadzorowanie prac podległych pracowników (malarz-murarz, tynkarz-glazurnik, elektromonter, hydraulik, ogrodnik, robotnik gospodarczy, konserwator) oraz bezpośredni udział w pracach konserwacyjno-remontowych. 2. Bezpośredni udział w usuwaniu awarii w obiektach administrowanych przez Morski Oddział Straży Granicznej oraz podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych. 3. Analiza protokołów z przeglądów okresowych budynków oraz stworzenie planu realizacji napraw z nich wynikających 4. Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i ppoż. oraz dyscypliny pracy i porządku na stanowisku pracy. 5. Inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie. 6. Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników. 7. Uczestnictwo w pracach komisji odbiorowych i inwentaryzacyjnych. 8. Udział przy dokonywaniu przeglądów technicznych w obiektach administrowanych przez MOSG 9. Prowadzenie archiwizacji dokumentacji.
10. Redagowanie pism. 11. Pomoc techniczna w przeprowadzaniu analizy rynku przed udzieleniem zamówienia poprzez przygotowanie opisu przedmiotu zamówienia, zakresu prac. 12. Kierowanie pojazdem służbowym w celu realizacji zadań. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 268 do 6 146 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: techniczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne, mile widziane średnie techniczne budowlane lub wyższe techniczne budowlane, min. rok doświadczenia przy kierowaniu zespołem pracowników, praktyczna znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej budynków użyteczności publicznej, biurowych, przemysłowych, znajomość podstaw prawa budowlanego i rozporządzeń wykonawczych, znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych, PPOŻ., niskoprądowych i systemów wentylacyjnych, świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji E grupa 1, E grupa 2, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, złożenie oświadczenia lustracyjnego (dotyczy osób urodzonych przed 01.08.1972 r.

NIP: 5830008097
REGON: 190241779
Adres www: www.morski.strazgraniczna.pl
Adres: Oliwska 35, 80-563 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: ewa.szymanska2@strazgraniczna.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Termin składania aplikacji (CV i list motywacyjny -własnoręcznie podpisany, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dośw.zawodowe, kopie świadectw kwalifikacyjnych (w przypadku jeśli kandydat posiada), oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, złożenie oświadczenia lustracyjnego (dotyczy osób urodzonych przed 01.08.1972r.) do dnia 20.05.2024 r.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail