Magazynier w dziale logistyki - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-05-06
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: AMIBLU POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/4114

Miejsce pracy: 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa wózków widłowych oraz ładowarek jednonaczyniowych do 20 ton. Pakowanie oraz przygotowywanie wyrobów gotowych do załadunku. Odbiór gotowych wyrobów z produkcji i składowanie ich na placu. Dowóz komponentów na produkcję dla poszczególnych działów. Rozładunki i wyładunki wyrobów gotowych oraz towaru. Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia. Stosowanie się do norm oraz procedur BHP i jakości (dbałość o porządek w miejscu pracy). Praca od poniedziałku do niedzieli, w zakresie godzin 6-18, 18-6 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje: umowę o pracę bez pośredników, możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia, stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w ramach działowej matrycy umiejętności, dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym, premię miesięczną do 15% wynagrodzenia zasadniczego. wewnętrzne szkolenia wprowadzające, dodatkowy płatny dzień wolny Święto Pracownika Amiblu, bonus 2000 zł brutto w Programie Poleceń Pracowniczych, pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczna, kafeterię benefitów, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NW.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier-logistyk*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi, uprawnienia (klasa III) na ładowarki jednonaczyniowe do 20 ton. Gotowość do pracy w systemie zmianowym/czterobrygadowym. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań. Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych i czytników kodów kreskowych.

NIP: 9542355997
REGON: 27692964400000
Adres: KOKSOWNICZA 11, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 607 773 168
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon