Referent do spraw promocji - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-05-06
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Komenda Portu Wojennego Gdynia
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/4145

Miejsce pracy: Trakt Św. Wojciecha 253, 80-018 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Planowanie i realizacja przedsięwzięć promujących pełnienie służby wojskowej. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie oraz co najmniej rok stażu pracy lub wykształcenie wyższe, znajomość przepisów: ustawy o obronie Ojczyzny i aktów wykonawczych do ww. ustawy regulujących pełnienie służby wojskowej oraz ustawy Kodeksu Postępowania Administracyjnego. Poświadczenie bezpieczeństwa osobowego uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "Poufne" lub złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego do informacji niejawnych o klauzuli "Poufne". Umiejętność obsługi komputera z wykorzystaniem pakietu MS OFFICE, wystąpień publicznych oraz wykorzystania w pracy mediów społecznościowych takich jak Facebook oraz X, posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe.

NIP: 5860104552
REGON: 190232852
Adres: Trakt Św. Wojciecha 253, 80-018 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 261 21 33 13 261 21 33 16
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -CV;
-list motywacyjny;
-kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego
w zakresie wykształcenia;
-kopie dokumentów potwierdzających posiadany staż pracy;
-kopia poświadczenia bezpieczeństwa lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.
Oświadczenia:
-o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych;
-o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
-o korzystaniu z pełni praw publicznych;
-o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.
Dokumenty należy złożyć do 17.05.2024 r. osobiście w siedzibie Urzędu lub drogą pocztową z dopiskiem: nabór na stanowisko Referent ds. promocji.
Oferty przesłane lub złożone po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu oferty do urzędu).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta