Samodzielny referent w sekcji rachuby - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-05-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH IMIENIA GENERAŁA TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1812

Miejsce pracy: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: uczestniczenie w sporządzaniu list uposażeń (żołnierze zawodowi, w trakcie kształcenia, rezerwy) i wynagrodzeń (pracownicy RON), uczestniczenie w sporządzaniu list wypłat dodatkowych należności oraz za umowy zlecenia, umowy o dzieło, sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych, sporządzenie miesięcznych deklaracji PIT-4, PIT-11 za żołnierzy; obsługa systemu ARCUS, przygotowywanie odpowiedzi na pisma skierowane do Pionu Głównego księgowego; archiwizacja dokumentów wytworzonych w Sekcji Rachuby gotowość do zdobywania wiedzy z zakresu przepisów obowiązujących w obszarze wykonywanych obowiązków; przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, przeciwpożarowych, ochrony tajemnicy służbowej oraz regulaminu pracy;
Praca w godzinach od 7.30-15.30

Benefity:
pakiet socjalny w tym dofinansowanie do wypoczynku,
niskooprocentowane pożyczki remontowe,
możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo Pożyczkowej
uznaniowe premie kwartalne i możliwość wyróżnienia dodatkowym urlopem w ciągu roku
nagrody jubileuszowe,
odprawy emerytalne,
nagrody roczne (tzw. 13 pensja).

Rekrutacja :

Termin składania dokumentów: do dnia 13.05.2024 r.

Miejsce składania dokumentów: Kancelaria Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki ul. Piotra Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław osobiście (z dopiskiem nazwy stanowiska, imieniem i nazwiskiem oraz adresem korespondencyjnym) lub drogą pocztową (liczy się data stempla pocztowego) lub adres mailowy: kancelaria@awl.edu.pl (z dopiskiem nazwy stanowiska).
Dokumenty: CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, staż pracy, ukończone kursy i szkolenia oraz inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zapoznałem (-am.) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługującym mi prawach.
Sala E, A

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 10.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania konieczne do spełnienia związane ze stanowiskiem pracy:
wykształcenie wyższe lub średnie,
dobra organizacja pracy własnej,
samodzielność, sumienność i dokładność,
Kandydat, który został wybrany w procesie rekrutacji, składa oświadczenie, że w trakcie zatrudnienia zobowiązuje się informować pisemnie pracodawcę każdorazowo o zamiarze wyjazdu i pobytu za granicą, - nazwie pracodawcy, u którego wykonuje pracę zarobkową, i adresie jego siedziby.
Mile widziane: dodatkowe kompetencje:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość Excel, Word na poziomie średniozaawansowanym

NIP: 8961000117
REGON: 930388062
Adres www: https://www.wojsko-polskie.pl/awl/praca-w-akademii/
Adres: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: kancelaria@awl.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail