Zastępca kierownika w sekcji rachuby i płac pion głównego księgowego (nr 1216) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-05-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: 11 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Numer oferty: StPr/24/1216

Miejsce pracy: Gdańska 147, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - terminowe i prawidłowe sporządzanie list wynagrodzeń pracowników resortu obrony narodowej za wyznaczone pododdziały,
- sporządzanie list dodatkowych należności oraz rozliczenie z ZUS,
- prawidłowe naliczanie i terminowe przekazywanie potrąceń komorniczych, alimentacyjnych i innych,
- terminowe i prawidłowe sporządzanie obowiązujących sprawozdań , sporządzanie i wydawanie w ustawowych terminach druków PIT-11, PIT-8C,
- prawidłowe naliczanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych oraz składek na ubezpieczenie zdrowotne.

umowa o pracę na czas określony (zastępstwo)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 005 PLN
Opis wynagrodzenia: OFEROWANE WYNAGRODZENIE: 5005,00 zł plus dodatek za wysługę lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali kierownicy do spraw finansowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: NIEZBĘDNE WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE:
- wykształcenie średnie i 5 lat doświadczenia zawodowego lub wyższe i 3 lata doświadczenia zawodowego,
- mile widziane doświadczenie na stanowisku w sekcji rachuby i płac;

NIEZBĘDNE UMIEJĘTNOŚCI, PREDYSPOZYCJE:
- znajomość przepisów dotyczących ustawy Zasiłkowej (ZUS),
- znajomość przepisów dotyczących zasady naliczania wynagrodzeń oraz rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym,
- znajomość obsługi komputera w tym programów: Microsoft Excel, Microsoft Word;
- komunikatywność, asertywność.

NIP: 9671354089
REGON: 341260412
Adres: Gdańska 147, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: 11wog.s.personalna@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV WRAZ Z WYPEŁNIONYMI ZAŁACZNIKAMI PROSZĘ PRZESYŁAC NA ADRES:
e-mail: 11wog.s.personalna@ron.mil.pl

Skontaktujemy się z kandydatami wybranymi przez Komisję.

Klauzula informacyjna (kandydaci do pracy)
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję się, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 11 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Bydgoszczy, ul. Gdańska 147, reprezentowany przez Komendanta.
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych 11 WOG jest możliwy pod nr telefonu 261 411 311 oraz pod adresem 11wog.iodo@ron.mil.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji
- na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 221 § 1 i 2 Kodeksu Pracy
z dnia 26 czerwca 1974 r.
- na podstawie art. 6 ust. 1 lit.a RODO, dane uzyskane na podstawie zgody,
np. numer telefonu, adres e-mail, wizerunek.
4. Złożone dokumenty aplikacyjne zawierające Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania obecnego procesu rekrutacyjnego,
a następnie zniszczone.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych.
6. W przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do jej wycofania w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania z prawem, którego dokonano przed jej cofnięciem.
7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do uwzględnienia Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.

Data, Czytelny podpis kandydata

Data i miejsce wystawienia

Imię, nazwisko, adres kandydata do pracy

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby
rekrutacji na stanowisko ..
(podać stanowisko pracy)

Prowadzonej przez 11 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Bydgoszczy.

Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz posiadam wiedzę, iż mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Podpis kandydata do pracy

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail