Wychowawca dzieci w świetlicy (1/2 etatu) - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-05-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: CARITAS ARCHIDIECEZJI KATOWICKIEJ - OŚRODEK ŚW. JACKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/24/1134

Miejsce pracy: Ludwika Solskiego 2, 40-749 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Opieka nad wychowankami po zajęciach szkolnych i pomoc w organizowaniu czasu wolnego od zajęć szkolnych. Pomoc w nauce i odrabianiu zadań domowych. Pomoc dzieciom w radzeniu sobie w sytuacjach kryzysowych: szkolnych, rodzinnych, rówieśniczych i osobistych. Stała współpraca z rodzinami i opiekunami dzieci oraz instytucjami mającymi wpływ na rozwój dziecka. Prowadzenie wymaganej dokumentacji dotyczącej dzieci, rodziny i funkcjonowania świetlicy.
- Miejsce wykonywania pracy: Świetlica św. Agaty ul. Solskiego 2 Katowice
- Godziny pracy: Od poniedziałku do czwartku: 14:00-18:00, w piątki: 12:00-16:00. W wakacje, między świętami oraz w ferie praca w godzinach: 12:00-16:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 2200 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do dwóch miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50% - 1/2 etatu).
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w grupie oraz samodzielnie
  • Komunikatywność
  • Systematyczność
  • Wysoka kultura osobista
  • Sumienność
  • Dokładność
  • Cierpliwość

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub resocjalizacja lub psychologia lub nauki o rodzinie. W przypadku braku posiadania w/w wykształcenia kierunkowego wymagane jest posiadanie wykształcenia wyższe (kierunek dowolny) oraz doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i rodziną. Mile widziane doświadczenie w zawodzie wychowawcy - nauczyciela. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi. Wymagane zaświadczenie o niekaralności.

NIP: 6342452406
REGON: 00621751600172
Krótki opis działalności gospodarczej: POZOSTAŁA POMOC SPOŁECZNA BEZ ZAKWATEROWANIA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA. DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZACJI RELIGIJNYCH.
Adres www: www.osj.caritas.pl
Adres: 40-485 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Adamczyk
Nr telefonu: 698-857-798
E-mail: agata.swietlica@osj.caritas.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 698-857-798) w godzinach: 8:00-16:00 lub e-mail: agata.swietlica@osj.caritas.pl

- Klauzula informacyjna dla procesu rekrutacji: Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek św. Jacka w Katowicach ul. Dębowa 23, 40-104 Katowice, zgodnie z artykułem 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuje Panią/Pana, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek św. Jacka w Katowicach ul. Dębowa 23, 40-104 Katowice.
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych biuro@osj.caritas.pl.
3. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezbędne w związku z obowiązkiem prawnym ciążącym na administratorze zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Ośrodek św. Jacka w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
5. Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
6. Dane osobowe nie będą udostępnianie innym podmiotom.
7. Dane osobowe będą przechowywane przez cały okres rekrutacji a po jej zakończeniu będą usuwane. Natomiast dane osobowe, które będą wykorzystane w kolejnych procesach rekrutacyjnych za zgodą kandydata będą przechowywane przez okres 1 roku.
8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wzniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.(jeśli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody)
9. Ma Pani/Pan prawo wzniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
10. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wymaganym przez przepisy prawa jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie dobrowolnym.
11. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany (bez udziału człowieka) oraz wykorzystywane do profilowania.
12. Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Zgoda na wykorzystanie CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych kontaktowych - numer telefonu, adresu mailowego w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek św. Jacka .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach rekrutacyjnych prowadzonych przez Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek św. Jacka przez okres najbliższych 12 miesięcy. Jednocześnie jestem świadomy, że zgoda jest dobrowolna i w każdej chwili może zostać odwołana.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 698-857-798) lub e-mail: agata.swietlica@osj.caritas.pl, Godziny : 8:00-16:00